"De Klimop voor ons allemaal!"

De keukentafel van ons allemaal

We zijn een actief dorp. Met regelmaat zoeken we elkaar op om te overleggen of samen andere activiteiten te ondernemen. Tijdelijk hebben we daarvoor de Klimop beschikbaar. Plaatselijk Belang heeft het voormalige kleuterlokaal ingericht waardoor u uw overleg van de keukentafel kunt verplaatsen naar de Klimop. Koffie/thee/fris is voorlopig gratis beschikbaar.

Natuurlijk zijn er wel een paar afspraken te maken. Lees daarvoor hieronder de huisregels. Als u de sleutel ophaalt wordt u nogmaals gevraagd of u de huisregels kent en of u deze wilt delen met de groep die gebruik maakt van de Klimop. Voor feesten en verjaardagen is de Klimop niet beschikbaar. Voor bijeenkomsten van grotere groepen hebben we in ons dorp De Zwerfkei.

Reserveren? Stuur uiterlijk een week voor de gewenste datum een verzoek aan klimopschoolgees@gmail.com. De huidige sleutelbeheerder Mieke Lansu maakt dan een afspraak met u wanneer u de sleutel afhaalt en weer terugbrengt.